Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 • DirectionWałbrzych PL
 • Phone+48 609 536 671
 • Home-TEC Serwis komputerowy.
  Home-TEC Serwis komputerowy.

  Twój komputer niedomaga? Nie można go uruchomić? Masz ciemność zamiast obrazu? Sprawdź nasz cennik. U nas zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Nie błądzimy we mgle i nie naciągamy klientów!

  Cennik
 • Home-TEC Serwis komputerowy.
  Home-TEC Serwis komputerowy.

  Chcesz zmodernizować swój zestaw komputerowy? Nie działają Ci nowsze gry? Twój laptop się przegrzewa? Wyłącza się podczas pracy? Wolno działa? Sprawdź nas nie pożałujesz!

  Cennik

Główne usługi

 • Instalacja oprogramowania
  Instalacja oprogramowania

  Instalujemy systemy Windows, Linux, Konsole, Android, itp.

 • Naprawa Smartfonów
  Naprawa Smartfonów

  Naprawiamy Smartfony, aktualizujemy oprogramowanie itp.

 • Naprawa płyt głównych
  Naprawa płyt głównych

  Naprawiamy wszystkie płyty główne! Po zalaniu, po przepięciu, po burzy, itp.

 • Modernizacja sprzętu
  Modernizacja sprzętu

  Modernizujemy wasz sprzęt, wymieniamy podzespoły, konserwujemy, itp.

 • Sprzedaż sprzętu
  Sprzedaż sprzętu

  Sprzedajemy wszelki sprzęt komputerowy, elektroniczny oraz podzespoły. Prowadzimy także skup i sprzedaż sprzętu komputerowego.

 • Naprawa Tabletów
  Naprawa Tabletów

  Naprawiamy Tablety, wymieniamy baterie, ekrany oraz wyświetlacze.

Nawet nie wiesz jak wygląda Twój laptop wewnątrz. Jego budowa jest dość złożona i nie ma sensu zagłębiać się w szczegóły. Jednak najważniejszą rzeczą przy prawidłowym działaniu Twojego sprzętu jest chłodzenie. Pozwala ono na utrzymanie podzespołów takich jak procesor, karta graficzna, mosty w optymalnej temperaturze. Jak widzimy na zdjęciu zamieszczonym poniżej wentylator wyjęty z laptopa jest w stanie agonalnym. Zatkany wylot ciepłego powietrza, kurz na łopatkach śmigła i zanieczyszczenie całej obudowy. Takie zanieczyszczenie powoduje przegrzewanie się głównych podzespołów. Niestety układy graficzne oraz mosty w komputerach i urządzeniach komputerowych to kosztowne w naprawie rzeczy. Często spotykamy się właśnie z uszkodzeniami tych elementów właśnie przez ich przegrzanie. Dlatego namawiamy Państwa do okresowej konserwacji waszego sprzętu, kosztuje to niewiele a pozwala zaoszczędzić naprawdę spore pieniądze i przedłużyć życie waszego komputera o długi czas. Dodatkowo należy mieć na uwadze to iż kurz przewodzi ładunki elektryczne i bardzo często dzięki temu powstają micro zwarcia na płytach głównych co w konsekwencji prowadzi do poważnego uszkodzenia. Płyty pokryte kurzem nie pracują prawidłowo. Dlatego należy poddawać sprzęt okresowym konserwacjom i czyszczeniom. Z komputerem jest jak z samochodem, jeśli dbamy o samochód, wymieniamy mu regularnie płyny i oleje to nasz pojazd służy nam długi czas. Lecz gdy tylko zapominamy lub przez pozorną oszczędność omijamy główne konserwacje to nasz samochód szybko odmawia posłuszeństwa i dodatkowo uszkadzają się podzespoły, które w rezultacie trzeba wymienić ponieważ dalsza eksploatacja jest nie możliwa.

Zapraszamy wszystkich do sprawdzenia i konserwacji waszego sprzętu koszt w porównaniu do naprawy niewielki.