Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 • DirectionWałbrzych PL
 • Phone+48 609 536 671
 • Home-TEC Serwis komputerowy.
  Home-TEC Serwis komputerowy.

  Twój komputer niedomaga? Nie można go uruchomić? Masz ciemność zamiast obrazu? Sprawdź nasz cennik. U nas zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Nie błądzimy we mgle i nie naciągamy klientów!

  Cennik
 • Home-TEC Serwis komputerowy.
  Home-TEC Serwis komputerowy.

  Chcesz zmodernizować swój zestaw komputerowy? Nie działają Ci nowsze gry? Twój laptop się przegrzewa? Wyłącza się podczas pracy? Wolno działa? Sprawdź nas nie pożałujesz!

  Cennik

Główne usługi

 • Instalacja oprogramowania
  Instalacja oprogramowania

  Instalujemy systemy Windows, Linux, Konsole, Android, itp.

 • Naprawa Smartfonów
  Naprawa Smartfonów

  Naprawiamy Smartfony, aktualizujemy oprogramowanie itp.

 • Naprawa płyt głównych
  Naprawa płyt głównych

  Naprawiamy wszystkie płyty główne! Po zalaniu, po przepięciu, po burzy, itp.

 • Modernizacja sprzętu
  Modernizacja sprzętu

  Modernizujemy wasz sprzęt, wymieniamy podzespoły, konserwujemy, itp.

 • Sprzedaż sprzętu
  Sprzedaż sprzętu

  Sprzedajemy wszelki sprzęt komputerowy, elektroniczny oraz podzespoły. Prowadzimy także skup i sprzedaż sprzętu komputerowego.

 • Naprawa Tabletów
  Naprawa Tabletów

  Naprawiamy Tablety, wymieniamy baterie, ekrany oraz wyświetlacze.

Firma Home-TEC Piotr Nowicki powstała w 2012 roku. Głównym nurtem działania jest naprawa sprzętu komputerowego i elektronicznego. Realizujemy naprawdę trudne przypadki. Posiadamy sprzęt do diagnostyki i naprawy płyt głównych w laptopach, tabletach, smartfonach i wszelkich sprzętach elektronicznych. Wymieniamy układy BGA, posiadamy do tego celu wsypecjalizowany sprzęt i kwalifikacje. W naszych zasobach znajduje się sprzęt pozwalający na pracę poza miejscem firmy. Jeśli zachodzi potrzeba  dojazdu do klienta jest on nieodpłatny i nie jest wliczany w koszt usługi (do 20 km od siedziby firmy). Prowadzimy także naprawę sprzętu elektronicznego i komputerowego wysyłkowo. Nie trzeba jechać wielu kilometrów aby oddać sprzęt do serwisu, wystarczy nadać paczkę i po sprawie.

Firma Home-TEC realizuje także projekty związane w programowaniem stron internetowych. Mamy doświadczenie w tej dziedzinie i programujemy w różnych językach (php, asp.NET, html, flash i inne). Wykonujemy także projekty programów desktopowych z wykorzystaniem języków JAVA, C# oraz bazodanowych MySQL, SQL Oracle, Hurtownie danych. Nasz zespół jest zdyscyplinowany i nastawiony na klienta. Jesteśmy elastyczni czasowo i finansowo. U nas zawsze znajdzie się jakieś wyjście z sytuacji. Obsługujemy Firmy, Instytucje oraz klientów indywidualnych. Do wszystkich podchodzimy rzetelnie i każdy może liczyć na miłą i fachową obsługę. Zachęcamy do kontaktu z nasza firmą mailowo lub telefonicznie.

Najcenniejsze dla nas jest zadowolenie i uśmiech klienta!